Насіння папайї: прискорює спалювання жиру та виводять токсини

Харчову папайю слід вживати регулярно і включати до свого раціону як мінімум з кількох причин. Зрештою, Христофор Колумб недаремно називав його «плодом ангелів». Біологічно активні речовини, що містяться в ньому, особливо фермент папаїн, всебічно зміцнюють і стимулюють організм людини. Фантастичний смак папайї, текстура олії та тонкий мускусний аромат дозволяють використовувати його на кухні по-різному. Цікаво, що не лише м’якоть, а й кісточки плодів дуже позитивно впливають на роботу ключових органів. Останні можна їсти у сирому вигляді, використовувати як добавку до десертів, сушити та використовувати для посилення смаку страв або приймати у вигляді добавок. Насіння папайї, що використовується в невеликих кількостях, виводять токсини і сприяють очищенню печінки, стимулюють роботу кишечника, вони прискорюють обмін речовин і прискорюють спалювання жиру. Також вони допомагають позбавитися паразитів в організмі і приголомшливо впливають на красу. Як отримати максимальну кількість насіння папайї у вашому раціоні? Читайте наші сучасні поради.

Насіння папайї прискорює травлення та стимулює роботу кишечника.

Високий вміст травних ферментів означає, що насіння папаї дуже позитивно впливає на роботу травної системи. Вони полегшують та прискорюють процеси травлення, а також стимулюють роботу кишечника та очищають його від залишків їжі. Крім того, вони регулюють рівень кислотності у шлунку.

Насіння папайї: прискорює спалювання жиру та виводять токсини

Насіння папайї допоможуть швидше спалювати жир на животі та стегнах

Насіння папайї також є добрим союзником людей, які дбають про свою фігуру, і всіх, хто хоче позбутися зайвих кілограмів. Присутні в них ферменти, згадані вище, прискорюють метаболічні процеси, запобігають надмірному накопиченню жиру, особливо навколо стегон або живота, і допомагають його спалювати швидше. Крім того, дієтологи вказують, що вони стимулюють розщеплення цукрів. Ці якості означають, що дієта, збагачена насінням папайї, підтримує підтримку здорової маси тіла і допомагає набагато швидше позбутися від дефектів фігури.

Насіння папайї – союзник здорової печінки

Печінка – це орган, який виконує ключові функції в організмі людини, у тому числі фільтрує цілющу кров та очищає системи від усіх непотрібних продуктів обміну. Біологічно активні речовини, що містяться в м’якоті та насінні папайї (особливо ферменти), підтримують процеси, контрольовані печінкою, та сприяють активній детоксикації організму. З цієї причини вони повинні тягтися до них, серед іншого люди борються із запаленнями та ожирінням печінки.

Насіння папайї допомагає позбутися паразитів

У Мексиці, звідки походить папайя, її насіння використовується для боротьби з паразитами в травній системі. Цю цінність папайї було підтверджено дослідженнями, проведеними студентами з Карачі. Алкалоїд карпаїн та активні ферменти, що містяться в насінні папайї, усувають «сторонні тіла» (тобто паразитів), що живуть у кишечнику.

Насіння папайї дуже корисне для шкіри

М’якуш і насіння папайї – справжня комора вітамінів та необхідних елементів. Вони надають, серед іншого, тверда частина антиоксидантів, тобто вітамінів A і E, званих «вітамінами молодості», а також фолієва кислота, калій, вітамін C або речовини з групи B, надаючи таким чином фантастичний ефект на шкіру, пригнічуючи процеси старіння та зміцнюючи волосся або нігті. Таким чином, вплив насіння папайї на дієту можна легко спостерігати неозброєним оком.

Насіння папайї: прискорює спалювання жиру та виводять токсини

Насіння папайї – чудове доповнення до страв

Насіння папайї, як і м’якоть плода, допускає безліч кулінарних варіацій і можуть використовуватися на кухні різними способами. Вони приємні на смак у сирому вигляді або як добавка до коктейлів або всіляких десертів. Також їх можна сушити та зміцнювати страви – вони дозволяють отримати ефект, схожий на перець. (У них різкий післясмак, що чимось нагадує гірчицю).

Їжте насіння папайї у помірних кількостях

Звичайно, насіння папайї потрібно їсти в помірних кількостях. Достатньо приймати кілька зерен на тиждень. Найкраще проконсультуватися про лікування на основі цього натурального інгредієнта у лікаря чи дієтолога. Насіння папайї не слід включати до щоденного раціону вагітних жінок, які годують матерів і пар, які намагаються зачати дитину. Крім того, їх не можна давати дітям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *