Кризи сімейного життя

Перше і основне правило, яке потрібно засвоїти, одружуючись: будь-яка сім’я на своєму шляху проходить кризи. Більше того, якщо немає криз, то й сімейні стосунки не розвиваються. Також, власне, відбувається і в економіці — кризи трапляються регулярно і практично передбачувано. І досягають успіху ті підприємці та фінансисти, які завжди до них готові. Важливі для кожного статті з психології читайте за посиланням. 

Тобто хоч би як дивно і парадоксально це звучало, кризи — це норма. І їх не уникнути – це має розуміти кожен. Головне, не робити помилки, характерної для багатьох пар. «А, все погано! До побачення, ми розлучаємося!» — раз у раз чується довкола. І це помилка. Помилка та прагнення нічого не робити: саме минеться. Само не пройде! Будь-яка психологічна криза — це реальна нагода задуматися, щось змінити та вдосконалити у житті.

Кризи сімейного життя

Під час кризи може навіть зникнути почуття любові до іншої, з близької людини партнер може перетворитися на чужу. І на цьому помилковому поданні в голови часто починають приходити думки про розлучення, і багато хто дійсно розриває шлюб. Я рекомендую ніколи не поспішати з висновками, особливо якщо на початку стосунків почуття були сильними та є діти. Я багато разів спостерігала у своїй практиці, як після усунення психологічних суперечностей кохання поверталося і ставало ще сильнішим і чистішим!

Непорозуміння, відсутність згоди у сімейному житті на певних етапах — це є ознаки становлення нормальної сімейної системи. Але щоб вони не зруйнували сім’ю, а зміцнили її, треба бути готовим до них. Потрібно їх «знати в обличчя».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *