Тату місяця: значення та особливості

Тату місяця: значення та особливості

Місяць завжди приваблював людей, він здається таким недоступним і загадковим. Її образ стали часто використовуватиме створення татуювань, причому вибирають малюнок чоловіки й жінки. Місяць характеризує володаря тату як романтичну, творчу натуру, яка по-своєму дивиться на цей світ і людей навколо. Адже місяць не тільки змінює життя людей, а й дарує природі і всій планеті можливість продовжувати своє існування. Гарне, таємниче та багатолике татуювання стане цікавою прикрасою вашого тіла. Дізнатися значення тату квітка в цій статті https://violli.kiev.ua/tatuyuvannya-kviti-znachennya-tatu-kvitka-tatuyuvannya-kviti-znachennya-tatu-kvitka-najposhirenishi-znachennya-koloriv/.

Значення тату місяця

Місяць, як і сонце з давніх часів, вважався чимось божественним. Адже вона щоночі радувала своїм тьмяним, похмурим і романтичним освітленням. Зазвичай татуювання із зображенням місяця вибирають собі спокійні, врівноважені люди, які цінують самотність. Але це не означає, що таким особам важко у суспільстві, просто у них інший погляд на життя.

Іноді місяць – це шлях, який доведеться пройти людині, яка пережила страшну трагедію або втрату коханої людини.

Місяць – це дуже чуттєвий малюнок, який ніколи не зможе зіпсувати жіночу чи чоловічу фігуру.

Тату Лунниця – півмісяць, повернутий ріжками вниз

Цей ескіз винятково жіночий. Неймовірна краса, елегантність, сильний жіночий початок, легкість – це якості отримає тату. Раніше Лунниця вважалася оберегом, який зможе зробити дівчину щасливою, подарувати їй дітей та вірного чоловіка. Тату Лунниця дарує вам умиротворення.

Тату фази місяця

Татуювання з фазами місяця – це дуже популярний ескіз, який найчастіше наносять на спину чи руку. За ідеєю, кожна фаза має своє значення, а вибудовані в ряд дозволяють отримати всі найважливіші переваги такої татуювання. Повний місяць говорить про завершеність, зростаюча – початок, а спадна – кінець шляху і початок нового життєвого циклу.

Тату місяця: значення та особливості

Місяць тату з квітами

Тату місяця з квітами приваблює милих дам. В одному малюнку можна поєднати все, що робить дівчину справжньою жінкою. Краса і чистота, жіночність і загадковість, скритність і любов до свого оточення – такі якості має кожна володарка тату місяця з квітами. До речі, самі бутони можуть бути як усередині півмісяця, так і прикрашати образ повного місяця.

Найчастіше місяць малюють на тілі жінки. Вона сама по собі ближча до жіночого початку, а ось сонце відноситься до чоловічої енергії. Місяць тісно пов’язаний з людиною, тому її зображення лише зміцнить зв’язок із космічним тілом.

Тату місяць і сонце

Тату місяць і сонце – це найчастіший вибір закоханих пар. Також такий малюнок обирають романтичні особи, які перебувають у пошуках своєї другої половинки. Підходить татуювання чуйним натурам, істинним філософам, людям, які бажають знайти баланс між фізичною та моральною формою свого життя. З одного боку, сонце та місяць – це майже те саме, що інь та янь. Ці два небесні тіла ніколи в реальному житті не зможуть зустрітися, і тільки на вашому тілі вони зможуть торкнутися одне одного – хіба це не романтично?

Міні тату місяць

Маленькі малюнки місяця дуже кокетливо виглядають на жіночому тілі. Малюнок можна розмістити на будь-якій області, тату настільки оригінальне, що здаватиметься невеликою родимкою, подарованою природою. Найкраще міні тату місяць наносити в чорних чорнилах, так він виділятиметься на вашому тілі.

Місяць – це найзагадковіше та неймовірно красиве створення у нашому Всесвіті. Її обличчя часто вибирають як татуювання, адже воно відмінно доповнить жіноче і чоловіче тіло. Завдяки ескізу, ви зможете налагодити зв’язок із космосом та стати ще більш енергетично сильною людиною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *